جدید Animating with the Forces of Nature in After Effects نمایش بزرگتر

Animating with the Forces of Nature in After Effects0 تومان

  • Animating with the Forces of Nature in After Effects
  • Digital-tutors

جزییات بیشتر

  • Animating with the Forces of Nature in After Effects
  • در این سری از آموزش ها، ما یاد خواهیم گرفت که چگونه انیمیشن های تایپی را ایجاد کنیم که به نظر می رسد نیروهای مختلف در طبیعت تحت تاثیر قرار گرفته اند. ما با مغناطیس شروع می کنیم، نیرویی است که نسبتا آسان است تا نگاه واقع بینانه را ببینیم. سپس آن را با انیمیشن هایی برای گرانش، آب و باد دنبال می کنیم. همانطور که ما به نیروهای مختلف حرکت می کنیم، آنها به سختی می روند. ما یاد می گیریم چگونه یک عبارت ایجاد کنیم و از یک لغزنده برای کنترل خواص آن در طول زمان استفاده کنیم. ما همچنین یک پیش نمایش انیمیشن ایجاد می کنیم که می تواند بعدا در پروژه دوباره استفاده شود. ما بسیاری از اصول مختلف انیمیشن را پوشش می دهیم و نحوه ارتباط آنها با تأثیر اشیاء را در اختیار آنها قرار می دهیم تا احساسات دنیای واقعی را درک کنند. در پایان این آموزش شما مجهز خواهید بود تا انیمیشن های تایپوگرافی خود را به زندگی و همچنین صرفه جویی در وقت در هنگام ساخت آنها. نرم افزار مورد نیاز: After Effects 12.2.0.52، Illustrator 17.1.0.
حجم فایل در حالت زیپ1.10GB
زبانانگلیسی
فایل تمرین آموزشدارد

دانلود

جهت استفاده از تمامی منابع سایت به صورت نامحدود شما می توانید یکی از اشتراک های ویژه مجموعه را تهیه فرمایید .

جهت استفاده از راهنمای کلی سایت و دانلود پلیر اختصاصی ما لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید .

فیلم راهنمای استفاده از مجموعه آموزشی BIMSTC

– برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار IDM استفاده نمایید.
– تمام فایل های سایت و اکسترکت آنها تست شده اند و سالم می باشند.حجم تقریبی که در کنار هر محصول نوشته شده است حجم اصلی و فشرده نشده آن می باشد، اما فایل های سایت برای دانلود راحتتر شما کاربران عزیز فشرده شده اند و بعد از دانلود و اکسترکت به حجم اصلی خواهید رسید.
– اگر فایل ها بیش از یک پارت هستند انها را در یک پوشه ریخته و بر روی پارت اول راست کلیک نمایید و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.

– برای دانلود فایل ها می بایست بروی لینک ها کلیک نمایید و یا راست کلیک نمایید و گزینه Download with IDM را انتخاب کنید، در غیر این صورت قادر به دانلود نخواهید بود.

نوشتن نقد و نظر

Animating with the Forces of Nature in After Effects

Animating with the Forces of Nature in After Effects

  • Animating with the Forces of Nature in After Effects
  • Digital-tutors