جدید Animating and Compositing Futuristic Menus in After Effects نمایش بزرگتر

Animating and Compositing Futuristic Menus in After Effects0 تومان

  • Animating and Compositing Futuristic Menus in After Effects
  • Digital-tutors

جزییات بیشتر

  • Animating and Compositing Futuristic Menus in After Effects
  • در این سری از آموزشها، ما نحوه متحرک سازی و ترکیب یک رابط منوهای مربوط به موضوع را با فیلم یک بازیگر یاد خواهیم گرفت. این دوره یک دوره پیگیری برای طراحی منوهای آینده در Illustrator است. اگر علاقه ای به یادگیری چگونگی ایجاد تمام قطعاتی که ما آن را متحول می کنیم، ممکن است بخواهید اولا تماشا کنید. ما با وارد کردن تمام دارایی ها به شیوه های مختلفی که به بهترین نحو با بعد از جلوه های انیمیشن سازگاری دارند، شروع می کنیم. سپس ما یاد می گیریم که چگونه قطعات را با حرکات بازیگران حركت می دهیم و نحوه استفاده از عبارات برای ایجاد برخی از قطعات ثانویه مورد علاقه بصری آنها را به عنوان چرخش، اسکرول و افشای. در انتهای دوره، ما به برخی از نکات کامپوزیت عالی برای ساخت منوی شما نگاه می کنیم. این دوره به شما آموزش می دهد که چگونه به موثر ساختن اشیاء چندگانه و حفظ یکپارچگی بصری که شیوه طراحی رابط کاربری واقعی را تقلید می کند، آموزش دهید. با پایان دادن به این دوره، شما می توانید عکس خود را از یک بازیگر در ارتباط با رابط های مربوط به اینده داشته باشید. شما همچنین با دانش در مورد چگونگی ایجاد انیمیشن های پیچیده با استفاده از عبارات به آسانی مسلح خواهید بود. نرم افزار مورد نیاز: After Effects CS6.
حجم فایل در حالت زیپ6.17GB
زبانانگلیسی
فایل تمرین آموزشدارد

دانلود

جهت استفاده از تمامی منابع سایت به صورت نامحدود شما می توانید یکی از اشتراک های ویژه مجموعه را تهیه فرمایید .

جهت استفاده از راهنمای کلی سایت و دانلود پلیر اختصاصی ما لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید .

فیلم راهنمای استفاده از مجموعه آموزشی BIMSTC

– برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار IDM استفاده نمایید.
– تمام فایل های سایت و اکسترکت آنها تست شده اند و سالم می باشند.حجم تقریبی که در کنار هر محصول نوشته شده است حجم اصلی و فشرده نشده آن می باشد، اما فایل های سایت برای دانلود راحتتر شما کاربران عزیز فشرده شده اند و بعد از دانلود و اکسترکت به حجم اصلی خواهید رسید.
– اگر فایل ها بیش از یک پارت هستند انها را در یک پوشه ریخته و بر روی پارت اول راست کلیک نمایید و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.

– برای دانلود فایل ها می بایست بروی لینک ها کلیک نمایید و یا راست کلیک نمایید و گزینه Download with IDM را انتخاب کنید، در غیر این صورت قادر به دانلود نخواهید بود.

نوشتن نقد و نظر

Animating and Compositing Futuristic Menus in After Effects

Animating and Compositing Futuristic Menus in After Effects

  • Animating and Compositing Futuristic Menus in After Effects
  • Digital-tutors