جدید Animating an Infographic in After Effects نمایش بزرگتر

Animating an Infographic in After Effects0 تومان

  • Animating an Infographic in After Effects
  • Digital-tutors

جزییات بیشتر

  • Animating an Infographic in After Effects
  • در این سری از آموزش After Effects، ما روند ایجاد یک Infographic متحرک در After Effects را بررسی خواهیم کرد. ما با خواندن دارایی های ما از یک پروژه Illustrator قبلی که حاوی تمام گرافیک ها برای قطعه است شروع می کنیم. سپس ما به After Effects شیرجه می گوییم و شروع به گفتن داستان با گراف ها و انیمیشن های جذاب می کنیم که به تجدید نظر کلی اطلاعات ارائه می شوند. ما ترفندها برای زمان بندی انیمیشن های خود را با صدای راوی یاد می گیریم و ایجاد کنترایی بین انیمیشن های گراف و ترکیب هایی که بیشتر در تصاویر مربوط به موضوع وجود دارد، ایجاد می کنیم. این دوره یک فرآیند کامل گام به گام برای ایجاد انیمیشن متحرک خود است. در پایان این دوره، شما روش های بی شماری را برای گفتن داستان یک infographic و همچنین نکاتی برای صرفه جویی در وقت خود در هنگام کار به شما خواهید فهمید. نرم افزار مورد نیاز: After Effects CS6، Illustrator CS6، Trapcode Suite 2.2.0، Factory Knoll Light
حجم فایل در حالت زیپ2.64GB
زبانانگلیسی
فایل تمرین آموزشدارد

دانلود

جهت استفاده از تمامی منابع سایت به صورت نامحدود شما می توانید یکی از اشتراک های ویژه مجموعه را تهیه فرمایید .

جهت استفاده از راهنمای کلی سایت و دانلود پلیر اختصاصی ما لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید .

فیلم راهنمای استفاده از مجموعه آموزشی BIMSTC

– برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار IDM استفاده نمایید.
– تمام فایل های سایت و اکسترکت آنها تست شده اند و سالم می باشند.حجم تقریبی که در کنار هر محصول نوشته شده است حجم اصلی و فشرده نشده آن می باشد، اما فایل های سایت برای دانلود راحتتر شما کاربران عزیز فشرده شده اند و بعد از دانلود و اکسترکت به حجم اصلی خواهید رسید.
– اگر فایل ها بیش از یک پارت هستند انها را در یک پوشه ریخته و بر روی پارت اول راست کلیک نمایید و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.

– برای دانلود فایل ها می بایست بروی لینک ها کلیک نمایید و یا راست کلیک نمایید و گزینه Download with IDM را انتخاب کنید، در غیر این صورت قادر به دانلود نخواهید بود.

نوشتن نقد و نظر

Animating an Infographic in After Effects

Animating an Infographic in After Effects

  • Animating an Infographic in After Effects
  • Digital-tutors