جدید Animating a Logo with Particles in After Effects نمایش بزرگتر

Animating a Logo with Particles in After Effects0 تومان

  • Animating a Logo with Particles in After Effects
  • Digital-tutors

جزییات بیشتر

  • Animating a Logo with Particles in After Effects
در این مجموعه آموزش After Effects، ما یاد خواهیم گرفت که چگونه یک لوگوی با استفاده از ذرات و فیلم های متحرک را متحول کنیم تا لوگو را به نمایش بگذاریم. ما یاد خواهیم گرفت که چگونه یک ویدیو با استفاده از جلوه ها و ویژگی های تبدیل ساده انجام دهیم تا آن را کاملا در بالای عنصری که می خواهیم افشا کنیم مناسب باشد. پس از تغییر مسیر مات، ما متوجه می شویم که چگونه می توانید از این اثر چندین روش استفاده کنید. سپس ما به ایجاد ذرات حرکت می کنیم. ما از چندین سیستم ذرات مختلف در طول این آموزش استفاده می کنیم بسته به اینکه چه چیزی نیاز به ذرات دارد قادر به انجام آن است. بعضی از سیستم ها آسان تر از دیگران استفاده می شوند، در حالی که بعضی از گزینه های قابل تنظیم را پیشنهاد می دهند. مهم نیست که هرچند، تمام ذراتی که در این آموزش استفاده می کنیم با After Effects است، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد پلاگین های گران قیمت وجود ندارد. با پایان دادن به این آموزش، تسلط خواهید داشت از استفاده از مات های لومو و آلفا و همچنین نحوه دستکاری در یک سیستم ذره برای ایجاد بسیاری از انواع مختلف استفاده کنید. نرم افزار مورد نیاز: After Effects CS6.
حجم فایل در حالت زیپ1.64GB
زبانانگلیسی
فایل تمرین آموزشدارد

دانلود

جهت استفاده از تمامی منابع سایت به صورت نامحدود شما می توانید یکی از اشتراک های ویژه مجموعه را تهیه فرمایید .

جهت استفاده از راهنمای کلی سایت و دانلود پلیر اختصاصی ما لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید .

فیلم راهنمای استفاده از مجموعه آموزشی BIMSTC

– برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار IDM استفاده نمایید.
– تمام فایل های سایت و اکسترکت آنها تست شده اند و سالم می باشند.حجم تقریبی که در کنار هر محصول نوشته شده است حجم اصلی و فشرده نشده آن می باشد، اما فایل های سایت برای دانلود راحتتر شما کاربران عزیز فشرده شده اند و بعد از دانلود و اکسترکت به حجم اصلی خواهید رسید.
– اگر فایل ها بیش از یک پارت هستند انها را در یک پوشه ریخته و بر روی پارت اول راست کلیک نمایید و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.

– برای دانلود فایل ها می بایست بروی لینک ها کلیک نمایید و یا راست کلیک نمایید و گزینه Download with IDM را انتخاب کنید، در غیر این صورت قادر به دانلود نخواهید بود.

نوشتن نقد و نظر

Animating a Logo with Particles in After Effects

Animating a Logo with Particles in After Effects

  • Animating a Logo with Particles in After Effects
  • Digital-tutors