جدید Animating a Geometric Design in After Effects نمایش بزرگتر

Animating a Geometric Design in After Effects0 تومان

  • Animating a Geometric Design in After Effects
  • DIGITAL-TUTORS

جزییات بیشتر

  • Animating a Geometric Design in After Effects
  • در این سری از آموزش After Effects، ما یک انیمیشن کوتاه تشکیل می دهیم که از اشکال و الگوهای هندسی با استفاده از After Effects تشکیل شده است. ما از یک فایل ادوبی ایلوستریتور شروع می کنیم و پروژه را از طریق رندر نهایی خواهیم دید. در کنار راه، ما طیف وسیعی از تکنیک ها را شامل می شود، از جمله لایه های جبران کننده برای ایجاد انیمیشن های جالب، استفاده از حالت های ترکیبی برای ساختن بافت های جالب، انیمیشن سازی متن روی صفحه به طور موثر، به جای استفاده از ابزار نوشتن بر روی کاغذ، در After Effects و با استفاده از منحنی ها در ویرایشگر گراف به طور موثر برای جابجایی ابریشمی صاف. در پایان این آموزش، شما یاد گرفتید که چگونه از تمامی این تکنیک ها و بیشتر برای ایجاد یک پروژه پس از اثر بدون استفاده از پلاگین گران، 3rd party استفاده کنید. نرم افزار مورد نیاز: After Effects CS6، Illustrator CS6، Photoshop CS6
حجم فایل در حالت زیپ1.34GB
زبانانگلیسی
فایل تمرین آموزشدارد

دانلود

جهت استفاده از تمامی منابع سایت به صورت نامحدود شما می توانید یکی از اشتراک های ویژه مجموعه را تهیه فرمایید .

جهت استفاده از راهنمای کلی سایت و دانلود پلیر اختصاصی ما لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید .

فیلم راهنمای استفاده از مجموعه آموزشی BIMSTC

– برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار IDM استفاده نمایید.
– تمام فایل های سایت و اکسترکت آنها تست شده اند و سالم می باشند.حجم تقریبی که در کنار هر محصول نوشته شده است حجم اصلی و فشرده نشده آن می باشد، اما فایل های سایت برای دانلود راحتتر شما کاربران عزیز فشرده شده اند و بعد از دانلود و اکسترکت به حجم اصلی خواهید رسید.
– اگر فایل ها بیش از یک پارت هستند انها را در یک پوشه ریخته و بر روی پارت اول راست کلیک نمایید و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.

– برای دانلود فایل ها می بایست بروی لینک ها کلیک نمایید و یا راست کلیک نمایید و گزینه Download with IDM را انتخاب کنید، در غیر این صورت قادر به دانلود نخواهید بود.

نوشتن نقد و نظر

Animating a Geometric Design in After Effects

Animating a Geometric Design in After Effects

  • Animating a Geometric Design in After Effects
  • DIGITAL-TUTORS