جدید Advanced Stereo Workflows in After Effects - Disparity نمایش بزرگتر

Advanced Stereo Workflows in After Effects - Disparity0 تومان

  • Advanced Stereo Workflows in After Effects - Disparity
  • Digital-tutors

جزییات بیشتر

  • Advanced Stereo Workflows in After Effects - Disparity
  • در این سری از درس ها یک تکنیک برای تبدیل Depth pass از یک برنامه 3D به یک نقشه Disparity خواهید آموخت. پس از آن ما یاد بگیریم که چگونه برای ایجاد ابزار برای استفاده از این نقشه به طور خودکار نقطه نقطه اختلاف منظر را تنظیم و عمق را به درستی در لایه های 2D مانند متن تنظیم کنید. ما این پروژه را با درک اینکه چه نقشه های تناوبی استریو می تواند در داخل After Effects انجام دهیم شروع می کنیم. سپس، آنچه که یک نقشه استریو است و چگونه یک نقشه عمق را به یک نقشه استریو پنهان می کنیم، یاد می گیریم. سپس ما به سمت راست شیرجه می گوییم و رابطه ی ریاضی بین نقشه های عمق و تناظر را یاد می گیریم و یاد می گیریم چگونه عمق عمق خود را به مقدار افست پیکسل جبران کنیم. با نقشه ناهماهنگی ما ایجاد شده است، ما قادر خواهیم بود که یک کنترل عمق مبتنی بر نقطه ایجاد کنیم. ما با یادگیری نحوه استفاده از مقادیر دیفرانسیلمان به صورت اتوماتیک با استفاده از عبارات، افست استریو را به اتمام بر می داریم.
حجم فایل در حالت زیپ242MB
زبانانگلیسی
فایل تمرین آموزشدارد

دانلود

جهت استفاده از تمامی منابع سایت به صورت نامحدود شما می توانید یکی از اشتراک های ویژه مجموعه را تهیه فرمایید .

جهت استفاده از راهنمای کلی سایت و دانلود پلیر اختصاصی ما لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید .

فیلم راهنمای استفاده از مجموعه آموزشی BIMSTC

– برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار IDM استفاده نمایید.
– تمام فایل های سایت و اکسترکت آنها تست شده اند و سالم می باشند.حجم تقریبی که در کنار هر محصول نوشته شده است حجم اصلی و فشرده نشده آن می باشد، اما فایل های سایت برای دانلود راحتتر شما کاربران عزیز فشرده شده اند و بعد از دانلود و اکسترکت به حجم اصلی خواهید رسید.
– اگر فایل ها بیش از یک پارت هستند انها را در یک پوشه ریخته و بر روی پارت اول راست کلیک نمایید و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.

– برای دانلود فایل ها می بایست بروی لینک ها کلیک نمایید و یا راست کلیک نمایید و گزینه Download with IDM را انتخاب کنید، در غیر این صورت قادر به دانلود نخواهید بود.

نوشتن نقد و نظر

Advanced Stereo Workflows in After Effects - Disparity

Advanced Stereo Workflows in After Effects - Disparity

  • Advanced Stereo Workflows in After Effects - Disparity
  • Digital-tutors